czech | english
Faris Beauty Salon
Faris Beauty Salon - kadeřnictví

Kolikrát se Vám podařilo vymanit se ze svého nabitého programu? Městský život je stresující a my všichni potřebujeme uvolnění a relaxaci. Filozofií Beauty salonu Faris Moussilli je zpříjemnit Vám čas strávený v našem salonu a poskytnout Vám pohodlí při péči o Váš vzhled v příjemném prostředí s důrazem na podtrhnutí jedinečnosti osobnosti pomocí kreativního, ale i individuálního přístupu a posílit Vaše sebevědomí. Poskytujeme veškeré kadeřnické služby obohacene o profesionalni biokosmetiku. Beauty salon Faris se nachází v městské části Prahy 5 Smíchov, kousek od obchodního centra OC Nový Smíchov.

Kadeřníci, majitelé a zároveň manželé Daniela a Faris Moussilli a jejich tým zkušených a vyškolených kolegů, Vás nejsrdečněji přivítají v Beauty salonu Faris Moussilli na Smíchově. Čeká zde na Vás Manikúra a pedikúra s oblíbenými produkty Opi, kosmetické ošetření pleti i těla značkou Ericson Laboratoire , Microblading a kadeřnická kosmetika Kevin Murphy a profesionalni biokosmetika NATULIQUE a OWAY .S výběrem produktů na domácí péči Vám rádi odborně poradíme.

Slibte si tu pravou cestu za krásou, zdravím a magickým vzhledem.

více vice
pedikůra
více vice
kadeřnictví
více vice
manikůra
více vice
kosmetika

NATULIQUE přírodní barvy na vlasy jsou zcela bez amoniaku, SLS a parabenů. Obsahují 98% přírodních a bio ingrediencí. Jsou velmi jemné, šetrné a dokonale kryjí šedé vlasy.

NatuliqueOpiEricson LaboratoireKevin Murphy
 
Copyright © 2014-2015
pro SALONFARIS.CZ navrhnul a vytvořil David Matas