čeština | angličtina
Faris Beauty Salon
 
Manikura klasik
Dezinfekce rukou, opilování nehtu do požadovaneho tvaru, odstranění kužíčky, masaž kužiček, leštění nehtu
350,- Kč
SPA manikura 
Lazen, dezinfekce rukou, opilování nehtu do požadovaneho tvaru, odstranění kužíčky, masaž kužiček,ošetření rukou peelingem, leštění nehtu, masaž rukou
750,- Kč
Panská manikura 

Dezinfekce rukou, opilování nehtu do požadovaneho tvaru, odstranění kužíčky, masaž kužiček, leštění nehtu, aplikace připravku Nail Envy Matte

350,- Kč
P-Shane -  Japonská manikúra

P-shine je čistě přírodní a stále oblíbenější technika úpravy nehtů. Ty jsou ošetřovány speciální pastou zalešťující se do nehtového lůžka, obsahující včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Technika p-shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Nehty se pak nelámou a netřepí a krásně se lesknou. Lesk z nehtů nezmizí, ale odrůstá. P.Shine se doporučuje opakovaně aplikovat nejdříve po 1 až 2 měsících.
cena zahrnuje základní manikúru, a aplikaci P-Shine

390,- Kč
Pedikura klasik 
Dezinfekce, zklidnujicí lazen, zmekčení ztvrdlych častí pokožky, odstranění ztvrdlé kuže pomoci nastroje Foot File, opilování nehtu do požadovaneho tvaru, odstranění kužíčky, masaž kužiček, leštění nehtu, peeling, aplikace kremu.
450,- Kč
SPA Pedikura 
Dezinfekce, zklidnujicí lazen, zmekčení ztvrdlych častí pokožky, odstranění ztvrdlé kuže pomoci přistroje Promed 3020, opilování nehtu do požadovaneho tvaru, odstranění kužíčky, masaž kužiček, leštění nehtu, peeling, masaž.
750,- Kč
 
 
 
NatuliqueOpiEricson LaboratoireKevin Murphy
 
Copyright © 2014-2015
pro SALONFARIS.CZ navrhnul a vytvořil David Matas