čeština | angličtina
Faris Beauty Salon

Vážení a milí,
dovolte mi, abych se Vám představila, mé jméno je Iveta Krčmářová , jsem kosmetička, vizážistka. Nabízím kosmetické služby, tělová ošetření, depilace, líčení na různé příležitosti. Začínala jsem v salonu Erminio v roce 1995, kde jsem pracovala se značkou Elizabeth Arden.
Potom jsem nějaký čas pracovala v salonu Lafayete s produkty La Prairie a Jean Klebért .Na delší dobu jsem zakotvila v Estée Lauder butique v Železné ulici na Praze 1, kde jsem pracovala jako kosmetička a posléze jsem měla to štěstí, mít celé kosmetické centrum na starost.
Trénovala jsem , školila , vzdělávala , podle Estée Lauder předepsané filozofie další kosmetičky. Během 14 – ti let jsem získala velké zkušenosti. Bylo to velice náročné, ale příjemné pracovní období. Bylo mým potěšením, poskytovat klientkám příjemné chvíle při kosmetickém ošetření a vytrhnout je z reality v našem uspěchaném světě.
Za dobu působení jsem dostala milé ocenění , ve formě doporučení dál . Od paní Patricia Fouquet, která je zakladatelkou Skincare Centre programů kosmetických ošetření pro společnost Estée Lauder.
Dále jsem budovala nový kosmetický salon na Klinice GHC.
Po všech zkušenostech , jsem před dvěma lety začala pracovat na volné noze. Našla jsem kosmetiku, která neobsahuje parabeny, má hodně účinných látek a moje klientky jsou s ní spokojeni. Nabízí 14 druhů ošetření pleti. Nabízí individuální programy pro každého, nebo „ nechirurgický“ koncept, který je díky své účinnosti určen všem.
Pracuji s francouzskou kosmetickou značkou Ericson – Laboratoire.
Nyní bych Vám ráda nabídla kosmetické služby v salonu Faris.
S pozdravem se těší Iveta

 
 
NatuliqueOpiEricson LaboratoireKevin Murphy
 
Copyright © 2014-2015
pro SALONFARIS.CZ navrhnul a vytvořil David Matas